duyguyalcin

Merhaba ben Duygu. Adana’da yaşıyorum. Pilates eğitmeniyim. 5 yıldır pilates, yoga ve aerobik ile iç içeyim. Pilatesin iyileştirici etkisini önce kendi üzerimde gördükten sonra bu methodu bırakmam mümkün değildi. 1 yıl boyunca bir sağlıklı yaşam merkezinde antrenörlük yaptıktan sonra 3 yıldır aktif olarak bireysel ve grup pilates dersleri veriyorum. 

Çalışmalarımız nasıl oluyor, nereden başlıyoruz? Öncelikle sizlerle karşılıklı görüşmeler sonucu ihtiyaç-talep ve beklentilerimizi netleştirdikten sonra Hiit kardiyo, Freeletics ve aerobik egzersizlerden beslenerek en uygun yolu çiziyorum. Yine karşılıklı görüşmeler sonucu belirlediğimiz saatlerde online platformlarda buluşuyor ve bedenimizin gösterdiği ilerleyişi birlikte izliyoruz. Size en uygun antrenmanı oluşturmak ve bedeninizi tanıyıp sınırlarınızı aştığınız bu süreçte size eşlik etmek benim için çok kıymetli.

Birlikte sizin için neler yapabileceğimizi öğrenmek için tamamen ücretsiz ve birebir gerçekleştirdiğim ön görüşme randevusu alabilirsiniz. Bu randevuda sizi dinledikten sonra sizin için en uygun gün ve saatler için takvim oluşturuyorum ve bu tarihlerde pilates eğitimlerimize başlıyoruz. Üstelik sizin için hazırlayacağım beslenme listenize de hesabınıza giriş yaparak haftalık olarak takip edebileceksiniz 🙂